Michał Sitkowski - Właściciel

Zapewne większości z Was Michała przedstawiać nie trzeba. Jest człowiekiem otwartym i serdecznym, który ma na względzie potrzeby innych. Parę lat temu pomyślał, że chce pomagać ludziom szybko, tanio i bezpiecznie odzyskiwać VAT. Idea, którą wtedy wprowadził w życie jest nadal konsekwentnie realizowana, jednak teraz ze wsparciem szeregu osób. Ta grupa ludzi, na czele których jest Michał, tworzy zgraną rodzinę nazywaną Euro Vat.
Michał uwielbia podróże, zwiedził już wiele zakątków świata- tych bliskich i tych naprawdę odległych. Najchętniej jednak wraca do Włoch, szczególnie często odwiedza północ i Krainę Jezior Alpejskich. Jest wielkim fanem motoryzacji i szybkich pojazdów, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmują motocykle.

Karolina Bukowska - Kierownik Zarządzający

Jest z EURO VATem od samego początku. Oprócz świetnej znajomości kwestii zwrotu VATu i akcyzy jest też firmowym ekspertem od spraw językowych. Ukończyła Lingwistykę Stosowaną oraz podyplomowo Business English i Tłumaczenie Audiowizualne. Jest też w trakcie nauki kolejnego języka- hiszpańskiego. Optymistycznie nastawiona do świata i ludzi. Fanka powieści detektywistycznych i kryminałów- zarówno na papierze jak i w wersji filmowej. Uwielbia twórczość Quentina Tarrantino. Kocha zwierzęta, a w szczególności psy i konie. Czas wolny przeznacza na podróże, jej ulubionymi kierunkami są Afryka i Azja. Lubi jeździć motocyklem i na rowerze oraz pływać kajakiem.

Katarzyna Szczepaniak - Starszy specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Ekonomia, ze specjalnością Ekonomika Gospodarki Żywnościowej. Lubi sport, szczególnie interesuje się siatkówką i pływaniem, jeździ na rolkach i na rowerze. Czas wolny spędza w towarzystwie bliskich – spotyka się z rodziną i z przyjaciółmi. Uwielbia góry i dobrą książkę. Do wszelkich wyzwań jakie się przed nią pojawiają stara się podchodzić pozytywnie. Lubi poznawać nowe miejsca i ma optymistyczne podejście do życia.

Joanna Hoszko - Starszy specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Skończyła studia na Politechnice Poznańskiej na kierunkach Zarządzanie i BHP. Ze względu na zainteresowania archeologią, studiowała na tym kierunku przez rok. Asia lubi muzykę – jeździ na koncerty ulubionych zespołów. Oprócz tego uczy się grać na basie. Lubi gotować, czytać książki, szczególnie z gatunku horror, kryminał i fantastyka. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu – biega, a ostatnio preferuje sporty wodne, np. windsurfing czy wakeboarding.

Marcelina Pabian - Koordynator Działu Zwrotu Akcyzy

Jest absolwentką studiów magisterskich na poznańskim UAM-ie, ukończyła matematykę na specjalności matematyka finansowa i aktuarialna. W wolnym czasie czyta książki- kryminały, a jej ulubiony autor to Jo Nesbo. Słucha muzyki – głównie rocka – ale zdarza się dubstep – jej ulubionym artystą jest Jimek. Lubi układać puzzle i jeździć na rolkach. Ceni sobie towarzystwo osób bliskich i przyjaciół.

Kinga Kin - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa na kierunku Stosunki Międzynarodowe, Ukończyła je ze specjalizacją Dyplomacja i Negocjacje Międzynarodowe. Kinga wychowuje siedmioletniego syna z którym uwielbia spacerować i jeździć na rowerze. W wolnym czasie czyta książki, a w szczególności kryminały autorstwa Charlotte Link, Harlana Cobena czy Tess Gerritsen. Lubi też gotować i słuchać muzyki. Ponadto często podróżuje i spotyka się z przyjaciółmi.

Monika Murawska - Starszy specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Jest świeżo upieczoną maturzystką słynnego, poznańskiego Paderka. Od października będzie kontynuować edukację w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Pasjonuje się amerykańskimi autami, głównie muscle carami. Uwielbia spędzać czas z najbliższymi i ceni dobrą zabawę. W wolnym czasie słucha muzyki, głównie zagranicznej – często jeździ na różne koncerty i festiwale.

Klaudia Magdalena Krzyżan - Starszy specjalista ds. zwrotu akcyzy

Jest absolwentką poznańskiego UAM-u na kierunku Zarządzanie Państwem. W wolnym czasie Klaudia zajmuje się sportem. Często chodzi na siłownię lub biega. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowymi produkcjami filmowymi- chodzi do kina na pokazy premierowe. Do Poznania przeprowadziła się 3 lata temu i z tym miastem wiąże swoją przyszłość.

Katarzyna Nolka- Starszy specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ukończyła Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na poziomie licencjata. Bardzo lubi podróżować. Odwiedziła już Bałkany, Rumunię i grecką wyspę Korfu. W wolnym czasie śpiewa i gra na ukulele.

Emilia Kozakiewicz- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Pochodzi z okolic Torunia, a do Poznania przyjechała na studia. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Po zakończeniu studiów zdecydowała, że zostaje w Poznaniu. Jest wielbicielką przygód i podróży. Lubi zwiedzać nowe miejsca – w zeszłym roku dwukrotnie brała udział w wyścigu autostopem. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, ale są też wieczory, które przesiaduje przy dobrej książce. Ponad wszystko ceni sobie jednak chwile z rodziną i z bliskimi.

Paulina Lipnicka- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Pochodzi z małej miejscowości w województwie lubuskim. Jako nastolatka razem z rodzicami przeprowadziła się do Lublina, gdzie ukończyła studia licencjackie na dwóch kierunkach: Kosmetologia oraz Biologia. W Poznaniu mieszka od 7 lat – tutaj ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego na kierunku Kosmetologia.
Prywatnie jest żoną i mamą trzyletniej Emilki. Wolny czas spędza przede wszystkim z rodziną. Kiedy ma chwilę tylko dla siebie to bardzo chętnie czyta książki.

Sandra Lemańska- Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Dietetyka. W wolnym czasie chętnie gotuje i piecze ciasta, a jej największą pasją jest latte art. Bardzo ceni sobie czas spędzony z bliskimi jej osobami.

Aleksandra Chrapkiewicz- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ola jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomicznym oraz Wyższej Szkoły Bankowej – jest magistrem zarządzania. Do Gdańska przyjechała z Chojnic w woj. pomorskim, gdy rozpoczynała studia. Z Gdańskiem planuje związać swoje losy na stałe. Ola ma dwuletnią córeczkę i kota. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, najchętniej na spacerach w lesie lub nad jeziorem. Czyta też książki, szczególnie lubi kryminały, słucha muzyki rockowej i jeździ na koncerty. Hobbystycznie uprawia też roślinki domowe.

Alicja Stachowiak- Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych

Jest rodowitą Poznanianką. Jej dotychczasowa kariera zawodowa związana była z gastronomią, przez 3 lata była managerem restauracji sushi, dzięki czemu pokochała kuchnię japońską. Alicja jest otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Interesuje się urządzaniem wnętrz i organizacją przestrzeni, a jej mieszkanie jest pełne kwiatów. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Lubi podróżować, a najchętniej odwiedza piękne Bałkany.

Marlena Murawska- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Pochodzi z małej miejscowości obok Iławy, a w Gdańsku mieszka już 7 lat. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Chemia. W wolnym czasie lubi czytać książki, a szczególnie chętnie sięga po twórczość Stephena Kinga. Jest fanką siatkówki. Interesuje się także kosmetykami – pogłębia swoją wiedzę na temat surowców kosmetycznych, a następnie tworzy receptury i wytwarza naturalne kosmetyki do twarzy.

Agnieszka Franc- Specjalista ds. zwrotu akcyzy

Jest rodowitą Poznanianką. Czas wolny dzieli na wiele różnych zainteresowań – lubi podróżować, gotować, piec oraz chodzić na koncerty, a ceni różnych artystów – od Korteza po Slipknota. Ponadto jej ulubionymi rodzajami rozrywki są stand-upy, escape roomy czy domy strachów.
Uwielbia spędzać czas z rodziną i ze świeżo upieczonym narzeczonym. Zachwyca się klimatem skandynawskim, a jej ulubioną porą roku jest jesień. Na najbliższy czas obrała sobie cel, żeby kupić pianino i nauczyć się na nim grać.

Marlena Waligóra- Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Od urodzenia mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Bardzo lubi wyprawy rowerowe oraz podróże. Jej podróżniczym marzeniem jest wyjazd na Karaiby.
W wolnym czasie ogląda hiszpańskie filmy i seriale. Lubi też dobrze zjeść, ale niekoniecznie gotować.

Katarzyna Łuszcz- Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta biznesowego

Jest absolwentką studiów magisterskich UMCS w Lublinie na kierunku prawno-menedżerskim. Kasia ma bardzo szeroki wachlarz zainteresowań – wyrabia mydełka glicerynowe, lubi aranżować wnętrza, gra w karty, a szczególnie chętnie w makao. W wolnym czasie gotuje, najczęściej dania kuchni włoskiej oraz polskiej. Kocha kotki, jest mamą dwóch – Memesity i Masełka, a niedługo będzie też żoną – jest w trakcie przygotowań do ślubu.

Alicja Wolny- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Śląskim, na kierunku Historia ze specjalizacją archiwalną i zarządzania dokumentacją. Jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Socjologia. Zainteresowania Alicji kręcą się wokół muzyki i tańca. Jest fanką bachaty, uczy się tańczyć. Oprócz tego lubi koncerty, słucha każdego gatunku muzyki. Jej ulubioną porą jest lato – chętnie spędza wtedy czas aktywnie, jeżdżąc na rowerze czy grając w badmintona. Największym marzeniem Alicji jest odwiedzenie Havany i Rio de Janeiro.

Natalia Łukaszuk- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – ukończyła Ekonomię oraz Finanse i Rachunkowość. Oprócz tego posiada kwalifikacje zawodowe z zakresu kadr i płac. W Lublinie mieszka od 6 lat. Uwielbia podróżować, a co za tym idzie chętnie szuka nowych doświadczeń kulinarnych i poznaje zagraniczne kuchnie. W wolnych chwilach słucha podcastów i czyta książki, głównie o tematyce psychologicznej.

Klaudia Męcner- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Pochodzi z małej miejscowości niedaleko Żywca, a w Katowicach mieszka już 5 lat. Interesuje się stylizacją paznokci. Chętnie ogląda tutoriale oraz szkolenia na YouTube, które pozwalają jej wykonywać swój manicure samodzielnie. Klaudia ma w planach odbyć kurs stylistki paznokci, by nabyć nowe umiejętności oraz zdobyć certyfikat. Wolny czas spędza ze swoim synkiem. Wspólnie uwielbiają grać w gry planszowe, urządzać wycieczki rowerowe czy wypady nad jezioro.

Klaudia Miszczuk- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Pochodzi z małej miejscowości z okolic Białej Podlaskiej. W Lublinie mieszka już 4 lata. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Analityka Gospodarcza na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Spędza wolne chwile czytając książki. Chętnie chodzi na siłownię i spędza czas z bliskimi osobami. Jest właścicielką kota, który ma na imię Mocek. Innym zainteresowaniem Klaudii jest podróżowanie. Lubi też chodzić po górach. Jej marzeniem jest podróż do Włoch.

Kaja Gronowska- Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Pochodzi z Rogoźna, ale do Poznania przeprowadziła się 7 lat temu, bo trenowała tu koszykówkę. Obecnie studiuje Finanse i Rachunkowość na Wyższej Szkole Bankowej. Interesuje się koszykówką, w wolnych chwilach ogląda NBA, lubi też seriale kryminalne, często sięga też po książki.

Sandra Becela- Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Jest absolwentką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, gdzie studiowała Ekonomię na specjalności Ekonomika pracy i zarządzanie kadrami. Aktualnie uczęszcza na kurs na Specjalistę ds. Kadr i Płac. Do Poznania przyjechała 9 lat temu do pracy. Jest szczęśliwą żoną i ma małego synka. Lubi gotować i podróżować – chętnie łączy te dwa zainteresowania i podróżuje do miejsc z dobrą kuchnią. Swoje wolne chwile spędza z ciekawą książką, a najchętniej z kryminałem.

Ewelina Kwiatkowska- Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Pochodzi z Płocka. Obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie studiuje na UAM Prawo w trybie zaocznym. Wiosną 2022 uczęszczała na kurs podstaw rachunkowości. Z Poznaniem wiąże przyszłość i planuje zostać tu na stałe. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi. Interesuje się językami obcymi, jej ulubionym jest angielski, z którego udzielała korepetycji.

Marta Klekota- Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Jest rodowitą Poznanianką. Ma stopień magistra wyceny i zarządzania nieruchomościami, a w przyszłości chciałaby zająć się wynajmem mieszkań. Jest wielbicielką, a jednocześnie właścicielką buldoga francuskiego. Wieczory spędza w gronie znajomych, lub oglądając ciekawe filmy i seriale. Lubi też słuchać muzyki. W wolnym czasie zajmuje się renowacją mebli. Uwielbia też podróżować i próbować kuchni z całego świata. Ostatnio odwiedziła Włochy i piękną Wenecję.

Natalia Junkiert- Pomoc biurowa

Pochodzi z Brdowa z okolic Koła. Obecnie mieszka w Poznaniu i planuje zostać tu na stałe. Jest absolwentką kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, który studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wolny czas chętnie spędza z najbliższymi, zarówno podczas spokojnego popołudnia w domowym zaciszu, jak i na wspólnych podróżach. Ma kota Toffika i psa Zarę.