Michał Sitkowski - Właściciel

Zapewne większości z Was Michała przedstawiać nie trzeba. Jest człowiekiem otwartym i serdecznym, który ma na względzie potrzeby innych. Parę lat temu pomyślał, że chce pomagać ludziom szybko, tanio i bezpiecznie odzyskiwać VAT. Idea, którą wtedy wprowadził w życie jest nadal konsekwentnie realizowana, jednak teraz ze wsparciem szeregu osób. Ta grupa ludzi, na czele których jest Michał, tworzy zgraną rodzinę nazywaną Euro Vat.
Michał uwielbia podróże, zwiedził już wiele zakątków świata- tych bliskich i tych naprawdę odległych. Najchętniej jednak wraca do Włoch, szczególnie często odwiedza północ i Krainę Jezior Alpejskich. Jest wielkim fanem motoryzacji i szybkich pojazdów, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmują motocykle.

Karolina Bukowska - Kierownik Zarządzający

Jest z EURO VATem od samego początku. Oprócz świetnej znajomości kwestii zwrotu VATu i akcyzy jest też firmowym ekspertem od spraw językowych. Ukończyła Lingwistykę Stosowaną, oraz podyplomowo Business English i Tłumaczenie Audiowizualne. Optymistycznie nastawiona do świata i ludzi. Fanka powieści detektywistycznych i kryminałów- zarówno na papierze jak i w wersji filmowej. Uwielbia twórczość Quentina Tarrantino. Kocha zwierzęta, a w szczególności psy i konie. Czas wolny przeznacza na podróże, jej ulubionymi kierunkami są Afryka i Azja. Lubi jeździć motocyklem i na rowerze oraz pływać kajakiem.

Paulina Kęska-Karolczyk- Zastępca kierownika biura

Jest drugą najdłużej pracującą osobą w EURO VAT po Karolinie. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia ze specjalizacją Ekonomika Gospodarki Żywnościowej oraz podyplomowo Integrację Europejską – Agrobiznes i Obszary Wiejskie. Jest zwolennikiem aktywnego spędzania wolnego czasu, bardzo lubi jazdę na rowerze i przebywanie na świeżym powietrzu. Oprócz tego często słucha muzyki. Paulina jest świeżo upieczoną mamą i aktualnie czas spędza ze swoim synkiem.

Katarzyna Szczepaniak - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Ekonomia, ze specjalnością Ekonomika Gospodarki Żywnościowej. Lubi sport, szczególnie interesuje się siatkówką i pływaniem, jeździ na rolkach i na rowerze. Czas wolny spędza w towarzystwie bliskich – spotyka się z rodziną i z przyjaciółmi. Uwielbia góry i dobrą książkę. Do wszelkich wyzwań jakie się przed nią pojawiają stara się podchodzić pozytywnie. Lubi poznawać nowe miejsca i ma optymistyczne podejście do życia.

Joanna Hoszko - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Skończyła studia na Politechnice Poznańskiej na kierunkach Zarządzanie i BHP. Ze względu na zainteresowania archeologią, studiowała na tym kierunku przez rok. Asia lubi muzykę – jeździ na koncerty ulubionych zespołów. Oprócz tego uczy się grać na basie. Lubi gotować, czytać książki, szczególnie z gatunku horror, kryminał i fantastyka. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu – biega, a ostatnio preferuje sporty wodne, np. windsurfing czy wakeboarding.

Marcelina Pabian - Koordynator Działu Zwrotu Akcyzy

Jest absolwentką studiów magisterskich na poznańskim UAM-ie, ukończyła matematykę na specjalności matematyka finansowa i aktuarialna. W wolnym czasie czyta książki- kryminały, a jej ulubiony autor to Jo Nesbo. Słucha muzyki – głównie rocka – ale zdarza się dubstep – jej ulubionym artystą jest Jimek. Lubi układać puzzle i jeździć na rolkach. Ceni sobie towarzystwo osób bliskich i przyjaciół.

Wiktoria Piechowiak - Koordynator oddziału Gdańsk

Ukończyła Technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie. Interesuje się kosmetyką – lubi poznawać tajniki makijażu i wizażu i w związku z tym uczęszcza hobbistycznie do technikum w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych. Czas wolny spędza w kuchni – piecze i gotuje. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu w szczególności biwakując.

Amanda Chojnacka - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Czas wolny spędza na czytaniu książek, szczególnie ceni twórczość Harlana Cobena. Słucha muzyki i często chodzi na koncerty swoich ulubionych wykonawców. Ceni czas spędzony z najbliższymi. Lubi grać w karty i gry planszowe z rodziną i z przyjaciółmi, a wakacje spędza najczęściej w górach, gdzie godzinami może spacerować.

Kinga Kin - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa na kierunku Stosunki Międzynarodowe, Ukończyła je ze specjalizacją Dyplomacja i Negocjacje Międzynarodowe. Kinga wychowuje 5,5 letniego syna z którym uwielbia spacerować i jeździć na rowerze. W wolnym czasie czyta książki, a w szczególności kryminały autorstwa Charlotte Link, Harlana Cobena czy Tess Gerritsen. Lubi też gotować i słuchać muzyki. Ponadto często podróżuje i spotyka się z przyjaciółmi.

Monika Murawska - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Jest świeżo upieczoną maturzystką słynnego, poznańskiego Paderka. Od października będzie kontynuować edukację w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Pasjonuje się amerykańskimi autami, głównie muscle carami. Uwielbia spędzać czas z najbliższymi i ceni dobrą zabawę. W wolnym czasie słucha muzyki, głównie zagranicznej – często jeździ na różne koncerty i festiwale.

Martyna Weitz - Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Bardzo lubi gotować, a jej popisowymi daniami są wszelkiego rodzaju makarony. Jest wielbicielką psów, a jej ukochaną rasą jest bokser. Jej pasją jest muzyka. Słucha rapu i elektroniki, ale nie stroni od innych gatunków. Bardzo lubi chodzić na koncerty, a jej ulubionym wykonawcą jest O.S.T.R.

Klaudia Magdalena Krzyżan - Specjalista ds. zwrotu akcyzy

Jest absolwentką poznańskiego UAM-u na kierunku Zarządzanie Państwem. W wolnym czasie Klaudia zajmuje się sportem. Często chodzi na siłownię lub biega. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowymi produkcjami filmowymi- chodzi do kina na pokazy premierowe. Do Poznania przeprowadziła się 3 lata temu i z tym miastem wiąże swoją przyszłość.

Katarzyna Nolka- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Ukończyła Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 w Poznaniu o profilu turystycznym. Obecnie jest studentką drugiego roku Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Bardzo lubi podróżować. Odwiedziła już Bałkany, Rumunię i grecką wyspę Korfu. W wolnym czasie śpiewa i gra na ukulele.

Emilia Kozakiewicz- Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Pochodzi z okolic Torunia, a do Poznania przyjechała na studia. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Po zakończeniu studiów zdecydowała, że zostaje w Poznaniu. Jest wielbicielką przygód i podróży. Lubi zwiedzać nowe miejsca – w zeszłym roku dwukrotnie brała udział w wyścigu autostopem. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, ale są też wieczory, które przesiaduje przy dobrej książce. Ponad wszystko ceni sobie jednak chwile z rodziną i z bliskimi.

Paulina Lipnicka- Specjalista ds. zwrotu podatku VAT

Pochodzi z małej miejscowości w województwie lubuskim. Jako nastolatka razem z rodzicami przeprowadziła się do Lublina, gdzie ukończyła studia licencjackie na dwóch kierunkach: Kosmetologia oraz Biologia. W Poznaniu mieszka od 7 lat – tutaj ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego na kierunku Kosmetologia.
Prywatnie jest żoną i mamą dwuletniej Emilki. Wolny czas spędza przede wszystkim z rodziną. Kiedy ma chwilę tylko dla siebie to bardzo chętnie czyta książki.