Michał Sitkowski

Zapewne większości z Was Michała przedstawiać nie trzeba. Jest człowiekiem otwartym i serdecznym, który ma na względzie potrzeby innych. Parę lat temu pomyślał, że chce pomagać ludziom szybko, tanio i bezpiecznie odzyskiwać VAT. Idea, którą wtedy wprowadził w życie jest nadal konsekwentnie realizowana, jednak teraz ze wsparciem szeregu osób. Ta grupa ludzi, na czele których jest Michał, tworzy zgraną rodzinę nazywaną Euro Vat.
Michał uwielbia podróże, zwiedził już wiele zakątków świata- tych bliskich i tych naprawdę odległych. Najchętniej jednak wraca do Włoch, szczególnie często odwiedza północ i Krainę Jezior Alpejskich. Jest wielkim fanem motoryzacji i szybkich pojazdów, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmują motocykle.

Katarzyna Szczepaniak

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Ekonomia, ze specjalnością Ekonomika Gospodarki Żywnościowej. Lubi sport, szczególnie interesuje się siatkówką i pływaniem, jeździ na rolkach i na rowerze. Czas wolny spędza w towarzystwie bliskich – spotyka się z rodziną i z przyjaciółmi. Uwielbia góry i dobrą książkę. Do wszelkich wyzwań jakie się przed nią pojawiają stara się podchodzić pozytywnie. Lubi poznawać nowe miejsca i ma optymistyczne podejście do życia.

Joanna Hoszko

Ukończyła Politechnikę Poznańską na kierunkach Zarządzanie oraz BHP. Wolny czas spędza na aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, na siłowni lub tańcu. Szczególnie upodobała sobie bachatę, ale uczy się też salsy i zouka, a w planach ma naukę kolejnych rodzajów. Lubi też zagłębić się w lekturze i bardzo chętnie sięga po literaturę popularnonaukową w tematach działania ludzkiego organizmu.

Kinga Kin

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Ukończyła je ze specjalizacją Dyplomacja i Negocjacje Międzynarodowe. Kinga wychowuje syna z którym uwielbia spacerować i jeździć na rowerze. W wolnym czasie czyta książki, a w szczególności kryminały autorstwa Charlotte Link, Harlana Cobena czy Tess Gerritsen. Lubi też gotować i słuchać muzyki. Ponadto często podróżuje i spotyka się z przyjaciółmi.

Monika Murawska

Ukończyła słynnego poznańskiego Paderka i zaraz po maturze rozpoczęła pracę w naszej firmie. Obecnie studiuje Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Uwielbia spędzać czas z najbliższymi znajomymi i oglądać seriale, głównie kostiumowe ukazujące poprzednie epoki. Ceni sobie dobrą zabawę. W wolnym czasie słucha muzyki, głownie zagranicznej- często jeździ na różne koncerty i festiwiale.

Katarzyna Nolka

Ukończyła Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na poziomie licencjata. Pasją Kasi jest podróżowanie – odwiedziła już Bałkany, Rumunię, Włochy, Hiszpanię i grecką wyspę Korfu. Lubi śpiewać i grać na ukulele. W wolnym czasie udoskonala swoje zdolności cukiernicze, przygotowując pyszne wypieki, które popija dobrą kawą. Oprócz tego lubi wieczory ze znajomymi przy grach planszowych oraz spacery.

Emilia Kozakiewicz

Pochodzi z okolic Torunia, a do Poznania przyjechała na studia. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Po zakończeniu studiów zdecydowała, że zostaje w Poznaniu. Jest wielbicielką przygód i podróży. Lubi zwiedzać nowe miejsca – w zeszłym roku dwukrotnie brała udział w wyścigu autostopem. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, ale są też wieczory, które przesiaduje przy dobrej książce. Ponad wszystko ceni sobie jednak chwile z rodziną i z bliskimi.

Paulina Lipnicka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego na kierunku Kosmetologia, oraz Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie na kierunku Biologia. W Poznaniu mieszka już 10 lat i raczej nie zanosi się na zmiany. Prywatnie jest mamą 2 córek w wieku 5 lat i 1,5 roku. Wolny czas lubi spędzać oglądając seriale i filmy.

Sandra Lemańska

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Dietetyka. W wolnym czasie chętnie gotuje i piecze ciasta, a jej największą pasją jest latte art. Bardzo ceni sobie czas spędzony z bliskimi jej osobami.

Aleksandra Ligmann

Jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie. Do Gdańska przeprowadziła się z Chojnic na czas studiów i postanowiła zostać tu na stałe. Ola ma córkę Laurę, z którą w wolnym czasie zwiedza nowe miejsca i spaceruje. Słucha muzyki różnych gatunków i często jeździ na koncerty. Lubi też czytać książki, w szczególności kryminały i uprawiać roślinki domowe. Ma kotkę Aurorę.

Alicja Stachowiak

Jest rodowitą Poznanianką. Jej dotychczasowa kariera zawodowa związana była z gastronomią, przez 3 lata była managerem restauracji sushi, dzięki czemu pokochała kuchnię japońską. Alicja jest otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Interesuje się urządzaniem wnętrz i organizacją przestrzeni, a jej mieszkanie jest pełne kwiatów. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Lubi podróżować, a najchętniej odwiedza piękne Bałkany.

Marlena Murawska

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego z kierunku Chemia. Do Gdańska przyjechała z okolic Iławy już ponad 10 lat temu. Wolne popołudnia spędza na czytaniu książek, a szczególnie lubi powieści Stephena Kinga. Jest też fanką siatkówki. Marlena interesuje się też surowcami kosmetycznymi i samodzielnie tworzy receptury oraz swoje autorskie kosmetyki naturalne.

Marlena Waligóra

Od urodzenia mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Bardzo lubi wyprawy rowerowe oraz podróże. Jej podróżniczym marzeniem jest wyjazd na Karaiby.
W wolnym czasie ogląda hiszpańskie filmy i seriale. Lubi też dobrze zjeść, ale niekoniecznie gotować.

Katarzyna Bartnik

Jest absolwentką studiów magisterskich UMCS w Lublinie na kierunku prawno-menedżerskim. Kasia ma bardzo szeroki wachlarz zainteresowań – wyrabia mydełka glicerynowe, lubi aranżować wnętrza, gra w karty, a szczególnie chętnie w makao. W wolnym czasie gotuje, najczęściej dania kuchni włoskiej oraz polskiej. Kasia jest szczęśliwą żoną, a także mamą małej Gabrysi i dwóch kotków – Meme i Masełka. Jednym z jej marzeń jest noc w podwodnym hotelu.

Alicja Wolny

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Śląskim, na kierunku Historia ze specjalizacją archiwalną i zarządzania dokumentacją. Jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Socjologia. Zainteresowania Alicji kręcą się wokół muzyki i tańca. Jest fanką bachaty, uczy się tańczyć. Oprócz tego lubi koncerty, słucha każdego gatunku muzyki. Jej ulubioną porą jest lato – chętnie spędza wtedy czas aktywnie, jeżdżąc na rowerze czy grając w badmintona. Największym marzeniem Alicji jest odwiedzenie Havany i Rio de Janeiro.

Natalia Łukaszuk

Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – ukończyła Ekonomię oraz Finanse i Rachunkowość. Oprócz tego posiada kwalifikacje zawodowe z zakresu kadr i płac. W Lublinie mieszka od 6 lat. Uwielbia podróżować, a co za tym idzie chętnie szuka nowych doświadczeń kulinarnych i poznaje zagraniczne kuchnie. W wolnych chwilach słucha podcastów i czyta książki, głównie o tematyce psychologicznej.

Klaudia Męcner

Pochodzi z małej miejscowości niedaleko Żywca, a w Katowicach mieszka już 5 lat. Interesuje się stylizacją paznokci. Chętnie ogląda tutoriale oraz szkolenia na YouTube, które pozwalają jej wykonywać swój manicure samodzielnie. Klaudia ma w planach odbyć kurs stylistki paznokci, by nabyć nowe umiejętności oraz zdobyć certyfikat. Wolny czas spędza ze swoim synkiem. Wspólnie uwielbiają grać w gry planszowe, urządzać wycieczki rowerowe czy wypady nad jezioro.

Klaudia Miszczuk

Pochodzi z małej miejscowości z okolic Białej Podlaskiej. W Lublinie mieszka już 4 lata. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Analityka Gospodarcza na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Spędza wolne chwile czytając książki. Chętnie chodzi na siłownię i spędza czas z bliskimi osobami. Jest właścicielką kota, który ma na imię Mocek. Innym zainteresowaniem Klaudii jest podróżowanie. Lubi też chodzić po górach. Jej marzeniem jest podróż do Włoch.

Sandra Becela

Jest absolwentką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, gdzie studiowała Ekonomię na specjalności ekonomika pracy i zarządzanie kadrami. W ostatnim czasie ukończyła kurs na Specjalistę ds. Kadr i Płac. Do Poznania przyjechała 10 lat temu do pracy. Jest szczęśliwą żoną i mamą małego synka. Lubi gotować i podróżować – chętnie łączy te dwa zainteresowania i podróżuje do miejsc z dobrą kuchnią. Swoje wolne chwile spędza z ciekawą książką, a najchętniej z kryminałem.

Ewelina Kwiatkowska

Pochodzi z Płocka. Obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie studiuje na UAM Prawo w trybie zaocznym. Wiosną 2022 uczęszczała na kurs podstaw rachunkowości. Z Poznaniem wiąże przyszłość i planuje zostać tu na stałe. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi. Interesuje się językami obcymi, jej ulubionym jest angielski, z którego udzielała korepetycji.

Marta Klekota

Jest rodowitą Poznanianką. Ma stopień magistra wyceny i zarządzania nieruchomościami, a w przyszłości chciałaby zająć się wynajmem mieszkań. Jest wielbicielką, a jednocześnie właścicielką buldoga francuskiego. Wieczory spędza w gronie znajomych, lub oglądając ciekawe filmy i seriale. Lubi też słuchać muzyki. W wolnym czasie zajmuje się renowacją mebli. Uwielbia też podróżować i próbować kuchni z całego świata. Ostatnio odwiedziła Włochy i piękną Wenecję.

Natalia Junkiert

Pochodzi z Brdowa z okolic Koła. Obecnie mieszka w Poznaniu i planuje zostać tu na stałe. Jest absolwentką kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, który studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wolny czas chętnie spędza z najbliższymi, zarówno podczas spokojnego popołudnia w domowym zaciszu, jak i na wspólnych podróżach. Ma kota Toffika i psa Zarę.

Agnieszka Ponieważ

Pochodzi z Sieradza, aktualnie jest studentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Lubi czytać książki oraz oglądać ciekawe filmy i seriale. Jest fanką historii kryminalnych. Wolny czas lubi spędzać też z rodziną i znajomymi.

Livia Breś

Jest absolwentką kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Lubi podróże, a w wolnych chwilach chętnie spotyka się ze znajomymi. W przyszłości chciałaby mieszkać nad morzem.

Adrianna Widomska

Pochodzi z Lublina i jest absolwentką Bezpieczeństwa Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi, z którymi lubi grać w planszówki. Lubi również oglądać seriale kryminalne i psychologiczne. Adrianna jest opiekunką suczki Torvi, z którą uwielbia chodzić na długie spacery.

Marta Chałdaś

Jest rodowitą Poznanianką oraz absolwentką studiów z zakresu doradztwa personalnego i zawodowego. W wolnym czasie kolekcjonuje klocki Lego, a także chętnie spędza czas z synem i narzeczonym. Wieczorami testuje nowe przepisy z kuchni włoskiej, która jest jej ulubioną.

Kinga Mikulska

Z pochodzenia warszawianka, która 7 lat temu zakochała się w Poznaniu. Kinga skończyła szkołę kosmetyczną i ma ogromną pasję do kuchni azjatyckiej, zwłaszcza tajskiej.
Jest też miłośniczką podróży, a jej marzeniem jest odwiedzenie Kuby. Oprócz tego jest dumną opiekunką yorka o imieniu Pixel.

Karolina Kubicka

Jest rodowitą poznanianką. Ma wykształcenie w dziedzinie zarządzania i jest gotowa podjąć nowe wyzwania w branży TSL.
Poza pracą, Karolina czerpie radość z życia dzięki swojej energicznej 4,5-letniej córce, która jest jej największą inspiracją. Aktywne spędzanie wolnego czasu to dla niej priorytet, a latem najchętniej relaksuje się na działce w gronie rodziny i przyjaciół.

Joanna Kotynia

Jest rodowitą poznanianką. W wolnych chwilach najchętniej spędza czas z przyjaciółmi i rodziną, ale nie stroni również od spokojnych wieczorów w domowym zaciszu przy dobrym serialu czy filmie, najlepiej thrillerze.
Asia to pasjonatka górskich wędrówek, która zawsze znajdzie czas, aby podziwiać piękno natury na szlakach. A gdy tylko nadchodzą cieplejsze dni, nie może się oprzeć jeździe na rolkach.