Jesteśmy ogólnopolską grupą firm z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowaną w zwrocie podatku VAT z krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Norwegii oraz w zwrocie podatku akcyzowego z krajów, które to umożliwiają. Zwrot podatku VAT oraz podatku akcyzowego wiąże się z szeregiem skomplikowanych i czasochłonnych procedur. Nasi specjaliści doskonale znają stale zmieniające się przepisy w poszczególnych krajach Unii Europejskiej i dobrze wiedzą jak postępować w przypadku zapytań o dodatkowe informacje ze strony zagranicznych urzędów. Nieustannie rosnąca ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie. Nasz zespół składa się z osób posiadających kompleksową wiedzę niezbędną do wysyłki wniosków o zwrot podatku VAT oraz podatku akcyzowego.

Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów. Reprezentujemy ich przed organami podatkowymi poszczególnych państw członkowskich, zajmujemy się sporządzaniem i wysyłką wniosków.

Naszymi klientami są głównie polskie i niemieckie firmy transportu międzynarodowego, które ponoszą za granicą koszty związane z prowadzeniem działalności jak np. zakup paliwa, opłaty za autostrady, parkingi czy naprawy aut.